Naostřete a vyčistěte si břity holicích strojků - RazorPit
Razorpit

Obchodní podmínky

Ceny zboží
Veškeré ceny produktů uvedených na stránkách www.razorpit.cz jsou koncové ceny. Provozovatel internetového obchodu je plátcem DPH. Veškeré zboží nabízené prostřednictvím těchto stránek je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce.

Objednávka zboží
Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednání s nákupním řádem www.razorpit.cz. Po odeslání objednávky se zákazníkovi automaticky odešle kopie objednávky na jeho e-mail adresu. Pokud se nezobrazí informace o odeslání objednávky, nebo nedorazí kopie objednávky na zadaný email, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte.

Dodací lhůty zboží
Obvyklá doba dodání je 2 - 3 dny. Zboží je obvykle předáno zásilkové službě následující den po objednání. Jeho doručení závisí na podmínkách provozovatele služby.

Platba a distribuce zboží
Objednané zboží je zasíláno doručovací službou a peníze jsou inkasovány buď dobírkou, nebo platbou přes platební bránu. Odesílané zboží je pojištěné a za jeho stav ručí dopravce. Pokud k Vám dorazí zásilka viditelně poškozená (proražená krabice, rozbalené zboží), zboží nepřebírejte a sepište s dopravcem reklamační protokol.

Ceník dopravného a balného
Dopravné a balné je při platbě přes platební bránu 100,- Kč. Při platbě na dobírku je navíc účtováno dobírkovné ve výši 50,- Kč.
Do zahraničí se doprava domlouvá individuálně.

Vrácení zboží
V případě, že kupní smlouva je uzavřena prostřednictvím tohoto internetového obchodu, má kupující v souladu s §53 odst.6 Obč. zák č. 40/1964Sb. ve znění pozdějších zákonů právo odstoupit od kupní smlouvy. Pokud dodané zboží a podmínky dodávky neodpovídají objednávce nebo požadavkům kupujícího, je kupující oprávněn nepoškozené, kompletní zboží včetně obalu a veškerého příslušenství spolu s doklady o nákupu zaslat zpět na vlastní náklady dodavateli ve lhůtě maximálně 14 dnů.
Zákazníkovi bude uhrazena plná kupní cena zboží a to převodem na účet ve lhůtě stanovené pro vrácení peněz. Vracíme plnou kupní cenu za zboží, nikoliv náklady na dopravné. Zboží prosíme neposílejte na dobírku, dobírkové zásilky nemohou být převzaty z důvodu překontrolování stavu zboží.

Vrácení peněz
Pokud bude potřeba vrátit zákazníkovi peníze ať již za zrušenou objednávku, vrácenou objednávku nebo za reklamaci, stane se tak ve lhůtě 14 dnů od vzniku nároku na vrácení peněz a výhradně převodem na účet zákazníka. Požadavek na vrácení peněz evidujeme až po přijetí vráceného zboží na adresu provozovny. Prosíme, vždy uvádějte číslo účtu, na který mají být peníze poslány.

Výměna zboží
Pokud zjistíte, že Vám dané zboží nevyhovuje a potřebujete jej vyměnit za jiné, je potřeba zboží na Vaše náklady odeslat zpět. Zároveň nás informujte, u jakého zboží požadujete výměnu a za jaké.
Požadavky na vrácené zboží jsou u výměny stejné jako pro vrácení zboží. Tj. zboží nesmí být použité a musí být zasláno v originálním obalu s příslušnými doklady. Vyměněné zboží posíláme zákazníkovi ZDARMA.

Uplatnění reklamace
Při uplatnění reklamace je potřeba zaslat zboží na Vaše náklady na adresu provozovny a do zásilky přibalit reklamační list. Reklamační list musí obsahovat Vaše kontaktní údaje, název zboží, popis závady, datum a Váš podpis. Uvádějte, prosím, Vaše telefonní číslo a e-mail, abychom Vás mohli flexibilně kontaktovat o stavu reklamace.
Při uplatnění reklamace je nutné doložit:

  • doklad o nákupu zboží (případně kopie)

  • záruční list (pokud byl vystaven)

  • reklamační list, kde jsou uvedené Vaše kontaktní údaje a popis závady

Zboží musí být vráceno včetně veškerého dodaného příslušenství.
Reklamované zboží v záruční lhůtě musí být k reklamaci dodáno včetně veškerého příslušenství, které bylo v balení u výrobku a mělo by být zabaleno v originálním obalu.
Lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů.
Opravené zboží Vám bude zasláno na naše náklady (balíkovou službou).

Ochrana soukromí
Prohlašujeme, že veškeré informace a osobní data Vámi poskytnutá využijeme výhradně k Vaší identifikaci v obchodním styku. V žádném případě Vaše osobní data nebudou poskytnuta třetím stranám vyjma údajů nutných k zpracování a doručení objednávky.

Provozovatel
Meilvang s.r.o..
Poděbradská 538/46
Praha 9
190 00
mail: lucie@razorpit.cz
IČO: 039 98 932
Vedený Městským soudem v Praze, vložka C241047